COMtalk

Donor Roster 2.0

$100,000 AND ABOVE
Terry L. Andreas (COM’64)
and John Hewig ◊ ✷
Andrew R. Lack (CFA’68) and Betsy K. Lack ◊ ✷
Brian Maddox Lilly (COM’89)
George D. Lilly (CGS’54, COM’56) and Denise L. Lilly ◼
Kevin T. Lilly (SMG’90, COM’97, GSM’97) and Laura Lilly

$25,000–$99,999
Anonymous
Anonymous
Mr. and Mrs. Robert J. Bobb ◊ ◼ ✷
Jeffrey I. Greenstein ✷
Colleen W. McCreary (COM’95)
and Andrew McCreary ◊
Hugo X. Shong (COM’87, GRS’92) and Yan C. Luo (CFA’90) ◊ ✷
Al Silverman (COM’49)
and Rosa T. Silverman (PAL’51) ◼ ✷
Marcy Syms (COM’75) ◊ ✷

$10,000–$24,999
Sandra Frazier (COM’01) ◊ ✷
Lawrence W. Hackett (COM’83) ◊ ✷
Sumner M. Redstone ◼
Michael R. Rozen (CGS’58, COM’60)
and Toby S. Rozen ◊ ✷
George F. Schweitzer (COM’72)and Kate K. Schweitzer ☆ ◊
Michael P. Simon (SED’77, ‘82) and Margaret J. Simon ◊ ◼ ✷
Alessandro F. Uzielli (CGS’87, COM’89) and Kimm R. Uzielli
Andrew J. Weigl and Bonnie L. Weigl ◼
Illana B. Weiss and Jed A. Weiss ◊

$1,000–$9,999
Dawn S. Adelson (COM’92) ◊
Bonnie R. Arnold (COM’78) ◊
Paul A. Bankson (COM’57) and Roberta C. Bankson ◊ ✷
Bonnie E. Barber (COM’86) and
Robert Dallis (CAS’86, SED’90, ‘02) ✷
Candy A. Bergantino and Joseph A. Bergantino ◊ ¤
Carol A. Bischoff (COM’82) and Robert M. Regan ◊
Peter M. Black ◊
Shauna D. Brook (COM’97) ◊
Christopher Brooks and Jill Brooks ◼ ☆ ◊
Christopher E. Buck ◊
Harold Burson ◊ ✷
Elizabeth M. Butson (COM’60) ◊
John H. Carlson ◊ ✷
Paul Chen (COM’87) and Grace Chen ◊ ✷
Kwok Yee Chui and Chi Keung Lo ◊ ◼
Gail J. Cohen (COM’78) ◊ ✷
Steven B. Crystal ◊ ◼
Lewis G. Curtis (CGS’53, COM’55) and Wendy W. Curtis (CAS’57) ◊ ✷
Rosemary Davidson and W. Lindsay Davidson ◊ ◼ ✷
Lauren S. Donner (CGS’69, COM’71) and Richard D. Donner ◊
Robert I. Evans (COM’68, SED’71) and Carole S. Evans (CAS’69) ◊ ◼ ✷
Itchko Ezratti ◊ ◼
Maya Ezratti (COM’98) ◊
Thomas E. Fiedler (COM’71) and Sue B. Fiedler ◊ ✷
Gary R. Fleder (COM’85) ◊
Emily V. Garrett and John D. Garrett ☆
Nancy Giles and Robert H. Giles ◊ ✷
Richard J. Gordon ☆ ◊
Donald R. Granter (COM’59) and Sharon Granter ◊
Alana F. Hackel (COM’02) and
Joshua E. Hackel (CGS’00, SMG’02) ◊ ✷
Richard A. Heinick (CGS’85, COM’87) and Karen L. Heinick ◊
Bonnie S. Hammer (CGS’69, COM’71, SED’75) and Dale Heussner ◊ ✷
Kimberly L. Heyman (COM’97) and Lazarus S. Heyman ☆ ◊
Dwight R. Hilson (COM’81) and Mindy B. Hilson (SAR’77, ‘82) ◊ ✷
John R. Hipple (COM’88) ◊ ✷
Jane L. Hirsch (COM’84) and
Kenneth P. Hirsch (SMG’83, GSM’86) ◊ ✷
Kathleen E. Imbesi (COM’96) and Anthony M. Imbesi ◊ ✷
Beth C. Jaffe (COM’78) and Nathan E. Jaffe ◊ ✷
Pamela S. Jantzen and William E. Jantzen ☆
Bruce E. Johnson and Georgia M. Johnson ◊ ✷
Edna E. Kaplan (COM’88) and Donald M. Kaplan (MED’73) ◊ ✷
Seth Karp ◊ ✷
Kathleen M. Kearns (COM’87) and Richard Kearns ◊
John F. Kelliher (COM’60) and Margaret R. Kelliher ◊ ◼ ✷
James A. Kent (COM’86) ◊
Paul E. Kidwell (SAR’78, COM’80) ◊
Justin Kloseh and Keirnan Kloseh ☆
Raymond L. Kotcher (COM’79) and Betsy K. Kotcher ◊
Paul A. La Camera (COM’66, MET’74) and Mimi La Camera (SED’68) ◊ ¤ ✷
Barry Lo (CGS’11, SMG’13) ☆ ◊
Lloyd Malchow and Soo L. Malchow ◊ ◼
Damelys D. Marin ◊ ◼
Linda McDougald ☆
Walter T. Middlebrook (COM’76) ◊ ✷
Dominick F. Miniaci (COM’69) and Meike Miniaci ◊
Catherine E. Nardone (COM’86, ‘87) ◊
Richard E. Nicolazzo (COM’69, ‘73) ◊ ✷
Melody L. Norwood and Tom Norwood ☆
Ygal Ozechov ☆ ◊
Matthew Piers ☆
Stewart B. Randall (COM’80) ◊ ✷
Luis F. Rangel (COM’90) and Isabel C. Sadurni ◊ ✷
Andrea R. Reiser (COM’88) ◊
Jay Roewe (COM’79) and Elizabeth H. Roewe ◊ ◼ ✷
Scott Rosenberg (COM’85) ◊
Elyse D. Rosenfield (COM’07) and Andrew C. Rosenfield ◊
Michele M. Schiele (COM’89) and Christopher J. Iannuccilli ◊ ✷
Thomas R. Schoenenberger (COM’72) ◊ ✷
Denise Sedor and John A. Sedor ◊ ◼
Nicole T. Sinkys (COM’99) and Alexander Sinkys ◊
Fonda Snyder (COM’85) and
Lawrence I. Weinberg (COM’86) ◊ ¤
Roger L. Van Oosten (COM’85) and Jeanna M. Hoyt-Van Oosten ◊
Julie A. Vitek (COM’91) and
Mark G. Vitek (SED’94, SED’02) ◊ ¤ ✷
Michael B. Wasserman (GSM’76) and Carol S. Wasserman
Etta R. Weigl ☆
Ilana J. Weiss ☆ ◊
William O. Wheatley (COM’70) and Carolyn C. Wheatley ◊ ✷
Mary Jane Wilkinson (COM’75) ◊ ✷
Stewart J. Winter (COM’89) and Molly R. Winter ◊
Donald K. Wright ◊ ¤ ✷
Aibai Wu ☆ ◊
Erica H. Yount (COM’98) and David M. Yount ☆ ◊

$500–$999
Justin T. Akers (COM’01) ☆
Christine Allen and Christopher Allen ☆
Christian Bailey ☆
Tamara Banar (COM’88)
James H. Barron (COM’80) and Marjorie M. Arons-Barron ✷
David I. Begelfer ✷
Thomas P. Black
Brett T. Brinker (COM’91)
Douglas N. Brown (COM’78) and Jennifer L. Brown (CAS’91) ✷
Peter R. Brown and Deb J. Robi ✷
Purley P. Burge (DGE’50, COM’52) and Rosella Burge ☆
Maryann C. Calia (COM’86) and Domenic A. Screnci (SED’84, ‘92) ✷
Sean T. Carlson (COM’05, CAS’05) ✷
Jennifer A. Celotta (COM’93)
Rachel S. Cohen (COM’84) and Vito Desario ☆
Bruce M. Cohn (COM’78) and Elizabeth Cohn ✷
Barry A. Dobyns and Lydia J. Dobyns ◼
Heather A. Elder (COM’91) and John K. Elder
Margery A. Elsberg (COM’65) and Stuart Elsberg ✷
Elan Z. Ezickson
Bruce J. Feirstein (COM’75) and Madeline R. Warren ✷
Wendy C. Fitzgerald (COM’83) and Thomas P. Steinharter
Kevin P. Foley (COM’78) ✷
Bruce E. Fox and Mary Jo G. Fox ◊ ◼
Bruce A. Freniere (COM’76) and Margaret M. Freniere ✷
Zeena P. Garber (PAL’53, COM’55) and Donald J. Garber (CAS’51) ✷
Mary D. Gauthier (SAR’81) and Bradley R. Gauthier ◼ ✷
Keith S. Glickman (CGS’08, COM’10) φ ✷
Leonard P. Goldstein (COM’91) ✷
Bryan M. Hanssen (COM’93) and Kerry A. Hanssen (SAR’94, ‘95)
Paul W. Heldman (COM’73) and Deborah Heldman
Robert W. Hickmott (COM’76) and Diane M. Hickmott
David J. Hines (SMG’57, COM’66) ✷
Warren S. Hoskins ☆
Osborn Howes (COM’52) and Laura W. Howes ✷
Pearl Kang and Teddy Kang ◼
Matthew J. Kelly (COM’93)
Phyllis J. Ketter and William B. Ketter
Heesuk Kim and Yunmi Kim
Lester A. Kretman (DGE’61, COM’63) and Kathy P. Possel ¤ ✷
Robert Kunzendorf and Elizabeth A. Ritvo ✷
Pamela M. Laufer (COM’85) and Jonah Laufer ✷
Daniel R. Lombard (COM’03, CAS’03) and Jordana E. Lombard (COM’03) ✷
Kerry F. Loughman (COM’74) and Kalman W. Zabarsky (CFA’69) ¤ ◼ ✷
Peter Lovenheim (COM’75) and Marie L. Lovenheim ✷
Gary A. Maavara (COM’77) and Lisa J. Maavara ✷
Gigi Mahon (COM’71) ✷
Jacqueline A. McGowan (COM’82) and Eamonn Bowles ✷
Therese A. Melden (SAR’81) and Kurt A. Melden ◼ ✷
Margaret B. Muething and Stephen E. Muething ◼ ✷
Elyse D. Phelan (COM’12) φ
Patricia K. Phelan ◼ ✷
Bruce J. Prager (DGE’72, COM’74) and Mary A. Prager (COM’76) ✷
Bertha R. Rifkin ☆
Henry L. Savage (COM’73) and Helen Y. Savage
Aimee Segal (COM’94) ☆
Edwin A. Sharrow (COM’84)
Alan Shineman and Genevieve W. Shineman ◼ ✷
Ann C. Simon and Michael J. Simon ◼ ✷
Barbara A. Simonetti
Michelle A. Sullivan (COM’95) and Craig M. Peluso (CAS’96) ✷
Caren A. Vondell (COM’92) and Robert Vondell
Karl C. Weigl ☆
Shelley A. Winer-Remmel ☆
Deborah K. Yoken (COM’72, ‘74) and Richard A. Yoken (SMG’72) ✷

$250–$499
Edward W. Allen and Patricia J. Allen ☆
Christopher Barry and Nancy Barry ☆
Kelly Barry ☆
Ryan Barry ☆
Andrea R. Beebe and David C. Beebe ✷
Reginald B. Bishop (COM’72)
John C. Bloomquist (COM’51) and Myrtle H. Bloomquist ✷
John M. Boyle and Marcia L. Boyle ☆
Dorothy C. Bracken (COM’75)
Robert E. Bracken (COM’79) and George T. Applegate ✷
Richard M. Browdy (COM’72)
Christine Burton-Glickman ◼ ✷
Elaine M. Case and John Case ◼ ☆
Christophor Cavalieri (COM’81) and Carolanne Cavalieri ¤
Gartung Cheng and Sau Han Cheng ◼ ☆
Michael Citren and Michelle Citren ◼
Terence M. Clarke (COM’63, ‘89) and Judith L. Clarke ¤ ◼ ✷
Herbert T. Cohen and Julia R. Neuringer ¤ ◼
Barry A. Cusick (COM’89) and Fe Masamayor ✷
Jamie A. Davidson (COM’13) φ ☆
Larry J. Davis and Kay Ko ✷
Donna M. Dawson and Thomas K. Dawson ✷
Mark A. Dicristofaro (CGS’06,
COM’08, ‘09) ✷
Martha Driessen and Vincent Driessen ◼ ☆
Ghinwa Dumyati and Rabi Tawil ◼ ✷
Karen B. Dunn and Kevin P. Dunn ◼ ✷
Linda K. Ellman (COM’75) and Gary M. Mandinach ✷
William M. Fine (COM’77) and Gail H. Fine ✷
Hiroshi Furuya and Kayoko Y. Furuya ◼ ✷
Jamia A. Gaffney (COM’99) and Kevin J. Groskopf ☆
Pamela B. Gilbert and Charles R. Lewis ✷
Nancy L. Glick (COM’70) and Michael R. Leaveck ✷
Michael Golibersuch ☆
Daniel E. Greenblatt (COM’51) and Nancy A. Greenblatt ✷
Deborah B. Hatic and Haas A. Hatic ☆
Mildred L. Hawke and Thomas J. Hawke ☆
Loryn R. Heath (COM’07) ☆
Elaine L. Hertz (COM’76) and Marc A. Hertz ✷
Thomas G. Hill (COM’84) and Nancy R. Hagens ✷
Leonora Hoicka and Stephen McCann ◼ ☆
Alan Holtz ◼
Patricia M. Hughes and Thomas L. Hughes ☆
Maria Jacquemetton (COM’85)
Karen Kang (COM’77) and Jonathan K. Ferraiolo ✷
Susan B. Kaplan (COM’73) ✷
David A. Karman ☆
Andrea B. Kennedy (COM’05) and Patrick L. Kennedy (COM’04) ¤ ✷
David C. Klein (COM’81) and Susan J. Oldenburg (COM’81) ✷
Aivars Krumins ◼
Sarah M. Lamb ☆
Michael J. Maloni (COM’94)
Isao Matsushima (SMG’94) ✷
Eileen C. McIntyre (COM’73) and Kent D. Laymon ✷
William Miller ◼ ✷
Laura K. Miyashita (COM’94) and Taku Miyashita (SMG’94)
Angela Cooper Mota (COM’02, SED’12) ◊ ¤ ✷
Claudia Mullane and Daniel J. Mullane ☆
Gwen L. Offerdahl ◼
Alan Olshan (COM’73, ‘74) ✷
Stephen Petit (COM’89) ☆
Lisa B. Philipson (COM’82) and Gary L. Philipson ✷
Lin Polito (COM’81)
Michelle C. Pujals (COM’88)
Joseph Puzo and Robbin S. Puzo ◼ ☆
Kathryn A. Rozen (COM’98) ✷
Paul A. Rufo (COM’76) and Nancy A. Power
Jean Rosenberg and Peter A. Southwick ¤ ◼
Micha L. Sabovik (COM’96, ‘06) and Michael J. Sabovik (COM’96) ¤ ✷
Hiroyuki Saito (COM’04)
James F. Savage (DGE’59, COM’61) and Sharon K. Savage
Rishona Savin and Scott Savin ◼
Heidi M. Schwartz (COM’78) and Robert J. Schwartz
Barry E. Shapiro and Carol E. Shapiro ◼ ☆
Patrick M. Skelly ☆
Bruce R. Smith (COM’74) and Melanie H. Smith ✷
Chloe Spear ☆
Dan Spear and Kathy Spear ☆
Mr. and Mrs. David R. St. Germain
Christopher J. Stonich (COM’88)
Ken Sweezey (COM’67, ‘69) ✷
Linda Timpson ◼
James A. Vick (CGS’65, COM’67) and Susan C. Vick
Steven A. Wechsler (COM’73) and Caryn W. Wechsler
Ashley N. Wilemon (COM’04)
Christen Y. Wong (COM’09)
Robin Woolford ☆
Susan Ziegler

$100–$249
Adam B. Abrahams (COM’03) ☆
Nancy Abramson ☆
Cynthia M. Adajian and Edward Adajian ◼ ✷
Lisa A. Adajian (COM’03) ✷
Irene Adsuar (COM’03) ☆
Michele L. Ahouse (COM’00) and David Ahouse ☆
Pamela L. Alberto and Gregory Wroclawski ◼
Sandra C. Aleman ◼ ☆
David H. Alexander (COM’79) ✷
Robert B. Amdur (COM’55) and Judith A. Amdur
Robert H. Apter (COM’68) and Penny Apter ✷
Joan L. Armstrong (DGE’49, COM’51) ✷
Burleigh Arnold and Rebecca Arnold ◼ ✷
Robert N. Authier (COM’71) and Deborah L. Authier ✷
Amos M. Balaish and Shari Lieberman Balaish ◼ ☆
Jim Baldwin and Susan Baldwin ☆
Carolan Bariteau and Paul Bariteau ◼
Janice M. Barrett (COM’80) ✷
Dean Bauer
Robert J. Bean (COM’54) ✷
Joshua Benton ☆
Rosalie M. Berberian (COM’48) ✷
Amy Berg and Steven Berg ◼ ☆
Mara D. Berg (COM’13) φ ☆
Laura M. Berglund and Robert K. Berglund ◼ ✷
Alan H. Bergstein (COM’75) and Carol A. Bergstein ✷
Barbara H. Bink (COM’81) ✷
Nancy A. Birchard
Gene L. Bisol (COM’69) and Barbara P. Bisol ✷
Edward F. Blaguszewski (COM’77) and Jane M. Blaguszewski
Allen S. Blaustein (COM’99) ✷
John S. Bliss (COM’67) and Suzanne R. Bliss ✷
Richard B. Boardman (COM’68) and Lynne A. Stanton ✷
Mark S. Bockus and Nancy E. Bockus ◼ ☆
James B. Bocock (COM’66) and Ann J. Bocock ✷
Mark T. Boeni and Mary Paxton-Boeni ◼ ☆
James N. Bohner and Rosalyn Bohner ◼
K. David Bombaugh (SED’79) and Donna Bombaugh ✷
Colin M. Boroski (COM’97) ☆
Edward J. Borsa ◼ ✷
Margaret G. Boyd (COM’89)
John Branton and Winifred Branton ◼ ☆
Alan N. Braverman and Barbara G. Braverman ◼
Amy L. Brenner-Fricke (COM’89) and Stephen P. Fricke (ENG’91)
Carol Y. Bressor (DGE’57, COM’59) and Loren J. Bressor ✷
Arthur S. Brisbane and Jo Brisbane ◼ ☆
David M. Brodbeck and Laura J. Brodbeck ◼ ☆
Paul A. Bue (DGE’53, COM’55) and Sandra M. Bue ✷
Tricia Buenvenida (COM’93, CAS’93) ✷
Robert M. Bullivant (COM’67) and Carol M. Bullivant
Pamela Butler ☆
Beth A. Byer (COM’83) and Fred H. Mermelstein
John Cahill
Nicholas G. Capece ☆
Robert J. Capece (CGS’52, COM’54) ✷
Peter J. Carlson (COM’74) ☆
Robert J. Carlson (COM’62)
Joseph D. Carney (CAS’74, COM’77) and Susan E. Austin
Bianca A. Carter (COM’73) and Philip W. Carter
T. Barton Carter (COM’78) ¤ ◼ ✷
Michael G. Caruso (COM’85) and Rebecca A. Caruso (COM’84) ☆
Martha L. Celestino (COM’73) and William J. Celestino (CAS’73) ☆
Wayne S. Charness (COM’78) and Jeanie S. Charness ☆
Marco A. Chaoul (COM’87, CAS’87) and Erika R. De La Garza (COM’89)
Jan Cherubin and Roger Director ◼
Pam Chiaravanond (COM’09, CAS’09)
Roland A. Chirico (COM’60) and Evelyn Chirico ☆
Roger K. Choquet (CGS’58, COM’62) and Greta F. Choquet
Su O. Chun and Kyung H. Ma ◼ ☆
Laurie A. Christiansen (COM’79) and Christofer Christiansen
Julie S. Ciardello (COM’90)
Arthur R. Ciocco (COM’60) and Gillian W. Ciocco ☆
Debra L. Classen (COM’78) and Thomas J. Classen (COM’76, ‘77) ✷
Lisa E. Clemence (COM’01) ✷
Claude I. Clermont ◼
Frank J. Coco (COM’64) and Carol A. Coco
Andrea D. Cohen and Michael L. Cohen ◼
Lindsay A. Cohen (CGS’10, COM’12) φ
Corinne H. Collins (COM’88) and Dwight T. Collins
Charles J. Compagnone (CGS’81, COM’83)
Cheryl A. Copeland (COM’93) and D. Bruce Copeland ✷
Leslie A. Coppa and Louis Coppa ☆
Kathleen E. Corsetti (COM’89) and Ronald G. Corsetti (CAS’88) ✷
Kimberly A. Costello ¤ ◼ ☆
David R. Coutts and Judith R. Coutts ◼ ✷
Arthur Cumella and Sherrie Cumella ◼ ☆
Jamie Dakoyannis-Monovoukas (CGS’81, COM’90, ‘97) and Yiannis Monovoukas
Christopher B. Daly ¤
Michael C. D’Anthony (COM’92)
Anupreeta Das (COM’07) ☆
Arthur P. Davidson (COM’79) ✷
Ellen L. Davis
Jordan S. Davis and Shari B. Davis ◼ ☆
Todd H. Davis (COM’06) and Patricia A. Davis ✷
Monica S. De Feria-Cooper (COM’98, CAS’98)and Robert B. Cooper
Daniel L. De Groot and Sarah J. De Groot ☆
Renee A. DeKona (COM’79)
Ralph Del Negro and Robyn Del Negro ◼
Donald F. Dembert (COM’55) ✷
Peter G. Dennis (COM’83) and Mary M. Dennis ◼
Joanne D. Derbort (CAS’72, COM’75)
Mary M. Dixon (COM’89) and Ted Dixon ✷
Elif Dogan Zagra (COM’96)
Anne E. Donohue (COM’89) and Stephen R. Conlin ¤ ◼
Elizabeth S. Downey (COM’66) and William H. Downey (COM’66) ✷
Cary Drane and Ellen R. Griggs-Drane ◼ ☆
Margaret M. Drugan (COM’91, CAS’91) ✷
Gerald E. Ducharme (COM’68) and Sandra Ducharme
Colleen D. Duffy (COM’83)
Celeste Dupuis ☆
Patricia Duquette ☆
Amy M. Durbin (COM’05) ✷
Kiera N. Durr (COM’91) ✷
Michael Eides and Susan L. Eides ◼ ☆
Caryl A. Erdos and Michael S. Erdos ✷
Kristina F. Erickson (COM’79)
Ellen Factor ☆
Hugh Fain and Renee Fain ◼
Kathleen E. Farber (COM’86) and Louis L. Farber (CAS’61) ✷
John J. Farrell (ENG’08, ‘13) and Andrea F. Farrell ¤ ◼ ✷
Jeffrey D. Farrow (COM’97)
Terry A. Fassburg (COM’69) ✷
Jerald R. Feldman (COM’67) and Janice R. Feldman
Eileen M. Feldsott (COM’90) and Edward L. Feldscott
Lewis M. Feldstein ✷
George Ferrie and Christa J. Hammarstrom ☆
David H. Fessler and Julie F. Fessler ✷
Stuart A. Fine (COM’68)
Robert F. Firestone (COM’82) ✷
Jennifer Z. Fishkind-Fink (COM’94) and Andrew Fink
Pamela R. Flash (CGS’80, COM’82) and Jeffrey Finkle ◼
Ronald Fleher (COM’61)
Janet B. Foley and John Foley ☆
Pamela M. Foote (COM’76) and Michael Foote ✷
Dawn M. Foreman (COM’89) and Kurt J. Foreman ☆
Louise K. Forman (COM’72) and Spencer Z. Forman (CAS’71) ✷
Prima A. Formica (COM’12) φ
Dan Fost (COM’84) ☆
Ellen D. Freeman Roth (COM’82) and Steven J. Roth (GSM’79) ✷
Carol A. Freidinger and Roger M. Freidinger ✷
Ellen L. Friedman (COM’89)
Maria R. Fuentes (COM’82) and Jeffrey A. Romano
Raymond J. Fulton (CGS’66, COM’68) and Gabriele J. Fulton ✷
Thomas Gallitano and Margaret E. Talmers ✷
Margie A. Gandolfi (COM’69) ✷
Armando Garrido and Caridad Garrido ◼
Linda A. Gasper (COM’86) and Ronald L. Gasper
Robert T. Gavin (COM’81) ¤ ✷
Joel S. Geller (COM’63) and Marilyn R. Geller ◼ ✷
Bruce D. George and Debra L. George ☆
Nancy Gertner and John Reinstein
Sam Ghazaleh
David L. Gilbert (COM’98) ☆
Anthony M. Gilroy (COM’95)
Katrina C. Gleber (COM’94, CAS’94)
Margaret L. Glenn (CGS’00, COM’02)
Jeffrey L. Goldberg (COM’74)
James E. Golden (COM’75) and Marie R. Golden
Paul J. Goldsmith (COM’59) and Arlene G. Goldsmith ✷
Madaline R. Gordon and Stephen H. Gordon ◼
Seth L. Gorenstein (COM’92) and Jodi Gorenstein ✷
Jeannie S. Grahm (COM’69)
Eric T. Grechko and Janis G. Grechko ◼
Peter M. Green (GSM’92, LAW’92) and Suzanne Green (GSM’91)
John R. Griffin (CGS’58, COM’60) and Frances E. Griffin ◼ ✷
L. Carlisle Gustin (CGS’65, COM’67) and Judith-Lynn Gustin (CFA’66) ✷
Shanta B. Gyan (CGS’89, COM’91) and Albert Gyan
Mary A. Hailer and Philip Hailer ☆
Beth Hamilton ☆
Robert H. Hampton (COM’86) and Lynne Hampton ✷
Jack A. Hanson and Pauline E. Hanson ◼ ☆
Ronald M. Harvey (COM’78) and Deborah Jindela
Nancy Harvin ◼ ✷
Bonnie Hassan and Michael S. Hassan ◼
Julie A. Hatterer ◼ ✷
Stephani S. Herold (DGE’58, COM’60) and Frank Herold
Eric A. Hertz (COM’09) ✷
Ken Hettinger and Mary Hettinger ☆
William J. Hetzer (COM’67) ✷
Rolfe M. Hight (COM’39, SMG’39) ✷
James Hirsch and Karen Hirsch ☆
Sandra C. Hofmann (COM’60)
Joan S. Huggler (COM’56) and Edward H. Huggler ✷
Stephanie D. Hughes (COM’67, GRS’74) and Duncan I. Hughes ✷
Kathryn L. Hunter ◼ ☆
Alice W. Hurley (COM’56, DGE’54) and Anthony M. Hurley ✷
Christine Hurley and Stephen G. Hurley ☆
Frances P. Hyde (COM’48) and Arthur L. Hyde
Mitsuhiro Inoue ◼
Jason P. Isralowitz (COM’90) and Jennifer L. Isralowitz ☆
Diana Janansky ◼
Janet M. Janiak and Thomas A. Janiak ◼ ☆
Gary C. Johnson and Kathleen M. Johnson ◼ ☆
Michelle Y. Johnson
William A. Jones (COM’91)
Kathryn O. Jorgensen (COM’64) ✷
Kirk N. Joslin and Sheila Joslin
Kenneth Kahn
David T. Kalbacker (COM’77) and Marion E. Kalbacker ✷
Mary R. Kaltman (DGE’73, COM’75) and Jerome O. Kaltman
Michael J. Kaminski ◼
Jonah P. Kaplan (COM’08)
Lewis T. Karabatsos (COM’95) and Susan C. Karabatsos ◼ ✷
Sean C. Kardon (CGS’81, COM’83) and Shelley M. Kardon ✷
Janet D. Karman (LAW’82) and Mitchell A. Karman (LAW’82) ✷
Stephen Karman ☆
Bradley G. Kasnet (COM’11) ☆
Samuel H. Kauffmann (COM’77) and Kate Cress ¤ ◼ ✷
Eileen Keeler (COM’85) and Pete Keeler
Mark D. Kelleher (COM’89)
Caryl Kennedy ☆
Karen Kelly and Steven Kelly ◼
William D. Keyserling (COM’74) ☆
Vivian B. Kim (COM’93)
Richard L. Kinney and Joan E. McGee ◼ ✷
Sandi D. Kirshner (DGE’70, COM’72, ‘79) and Bruce N. Hayes
Kristin E. Kirwan (COM’94)
Joel A. Kitay (COM’94, CAS’94) and Stacey F. Kitay (GSM’93) ✷
Anthony M. Knasas and Marjorie Knasas ☆
Zachary Knecht ☆
James G. Kollegger (DGE’62, COM’64) and Elaine J. Kenzer
Susan L. Kooperstein (COM’70, ‘81)
George Kopidakis and Joyce Kopidakis ◼
Tauber S. Kornblut (DGE’53, COM’55) and Joan F. Kornblut ✷
Paul J. Korngold (COM’73) and Laurie J. Korngold (CAS’73) ◼ ✷
Susan W. Kove (COM’77) and Michael E. Kove ✷
Barry S. Kran and Lucette Nadle
Evan J. Krichevsky ◼ ✷
Cathy D. Krieger (COM’85) and Steven Krieger ☆
Sam Kuczun (COM’54, ‘61) and Ann M. Kuczun
Gail F. Kursel ◼ ✷
Laura Kwitnicki ☆
Maureen Kynoch ☆
Fred Lado and Marianne Lado ☆
Julie A. Lang (COM’87) ✷
Patricia S. Lang (COM’71) ✷
C. Peter Lauterbach (CGS’82, COM’84) and Lisa D. Lauterbach (COM’85)
Karen E. Lauterbach (COM’77) and Mark A. Powers
Ann L. Leary Hemelt (COM’76) and William J. Hemelt
Madelei T. Lebwohl (COM’78) and Mark G. Lebwohl ☆
John Lee and Mi S. Lee ◼ ☆
Barbara A. Levin (COM’50) and Jerome L. Levin ✷
Jack Levin (COM’65, GRS’68) and Flora Levin
Jeffrey S. Levine (SMG’78) and Shawna K. Levine ✷
Lawrence H. Levine (COM’59) and Susan C. Levine
Eleanor C. Levingston (COM’55) and Howard I. Levingston ✷
David M. Lipshutz (LAW’91) and Margery R. Lipshutz ✷
James D. Livingston (COM’03) ☆
Carolyn M. Lo (COM’09)
Patrick M. Londino (COM’94) and Michelle Londino ✷
Milagros Lora and Serafin U. Mariel ◼ ✷
Peter Lowy (COM’74, GSM’82) and
Linda Zeckendorf-Lowy (CFA’72, SED’79) ✷
Marilyn E. Luebe (COM’85)
Danielle Maccone (COM’99) ✷
Ian B. MacKenzie (COM’81) and Julie R. MacKenzie (COM’81)
Dennis Maguire and Karen Maguire ◼ ✷
Katherine I. Maguire (COM’13) φ ☆
Michael M. Maher (COM’78) ✷
Michael G. Margules (COM’75) and Zoila R. Busby-Casanova
Sophia Mariani ☆
Maria L. Marino (COM’87) and David R. Guyer
Colleen E. Markley (COM’97) and Brian T. Markley ✷
Mitchell D. Markson (COM’83) ✷
Georgianne L. Maroon (COM’13) φ ☆
Pamela A. Maroon and Thomas J. Maroon ◼
Livia E. Marotta (COM’92)
Daniel J. Martin (COM’49) and Mary C. Martin
Jeffrey H. Martin (COM’95, COM’02)
Milton T. Martin (CGS’60, COM’62) and Edda M. Martin
Jason T. Massman (COM’93, CAS’93) and Toby E. Horwitz
Robert Mazaika ☆
Judith A. McCabe and Thomas P. McCabe ◼ ✷
Kevin F. McCauley (COM’78)
Todd J. McCubbin and Jennifer E. Whitesell ◼ ☆
Marcia D. McDonald ◼ ☆
Wendy McHugh ◼ ☆
Judith A. McKenna (COM’83) and James T. McKenna ✷
Avrohm N. Melnick ◼
Lisa A. Melnick (LAW’82) and Avrohm Melnick ◼
Robyn Mercurio (COM’90) and Matthew G. Mercurio (CAS’92)
Gary R. Meyer (COM’74) and Marjorie L. Meyer ☆
Richard L. Michaels (CGS’63, COM’65)
Elizabeth G. Miller (COM’90) and Rod D. Miller ☆
Karin B. Miller and Leonard B. Miller ✷
LyndaSue Miller ☆
James C. Missert and Mary E. Missert ◼ ☆
William Mitchell
Ronit Mitnik (COM’94) and Oleg Mitnik
Marc Moran (COM’81) and Mala E. Hoffman ☆
Gary A. Morgenstern (COM’76) and Dale C. Morgenstern
Lois T. Morse (COM’55) and
Norman B. Morse (DGE’53, COM’55) ◼ ✷
Allison R. Moss (COM’01) ✷
Michele L. Moyer (COM’95) and Eric B. Moyer
Edward J. Mulligan (COM’59) and Arlene B. Mulligan
Jeannette Nadle ☆
Theresa M. Nelson (COM’92) and Donald Nelson ✷
Patrick J. Nelson (COM’90) ✷
Stuart Newman (COM’74) and Katherine Newman
Suat Peng Ng (COM’10)
Anh Nguyen ◼ ✷
William F. Nicholson (COM’66) and Patricia A. Nicholson ✷
Elizabeth H. Nicholson ☆
Mary B. Nickens and Timothy Nickens ◼
Kerri L. Noonan Steele (CAS’92, COM’97) and Jonathan Steele
Hubert L. Norris and Mary J. Norris ☆
William M. Northrup (COM’59) and Julia L. Northrup ✷ ∞
Timothy L. Nostrand (COM’75)
Andrew S. Novick ☆
William Nunnally (COM’08) ✷
William H. O’Connell (DGE’56, COM’58) and Jane E. O’Connell
Kathleen A. O’Dea-Kelly (COM’87) and Edward J. Kelly
Elaine T. Ohs (COM’60) and Peter R. Ohs
Stephanie J. O’Keeffe (COM’91, CAS’91)
Molly T. Oldfield ◼
Carl W. Olofson (COM’76) and Janet N. Olofson (CAS’75) ◼
Shari Osit ☆
Jordana F. Ossad (COM’07)
Daniel R. O’Sullivan (COM’97) ✷
Stephen H. Padre (COM’95)
Catherine J. Paladino (COM’89) ☆
Monica A. Parker-James (COM’91, ‘94)
Donna J. Patalano (COM’87) and Vincent J. Patalano (MED’88) ✷
Taggarty M. Patrick (COM’82) and Brian T. Horey
William L. Patton (DGE’49, COM’51) and Mary J. Patton (SAR’50)
Richard D. Paul (DGE’55, COM’57) and Marilyn A. Paul ✷
Marc D. Paulenoff (COM’74) and Glenda B. Paulenoff (CAS’75)
Monica H. Paull (COM’06) ✷
Jim Pearson and Marcy Pearson ◼
Laura D. Peterson (CGS’83, COM’85) and Bart Peterson ✷
Claire M. Petti (DGE’50, COM’52) and Leo F. Petti ✷
Dana S. Philbrook and Linda B. Philbrook ☆
Gregory D. Picker (COM’13) φ ☆
Steven J. Plotnicki
Kathryn Potter ☆
Colleen W. Powell (MET’08) ¤ ✷
Alvin F. Priem and Margaret Priem ✷
Rachel M. Pugh (COM’05) ☆
Alesa M. Purpura (MET’83) and John D. Purpura ☆
Suzannah D. Radack (COM’01) and Matthew B. Radack ☆
Joan Raphael and William E. Raphael ◼ ✷
Edna Reese and Woody Reese ◼ ☆
Lauren Reese and Richard Reese ◼
Kathleen C. Reilly (DGE’56, COM’58) ◼
Michael J. Reilly (COM’85) and Elizabeth A. Reilly ¤ ✷
Bonnie F. Reining and David C. Reining ◼
Mary D. Rice (COM’85) and Alan K. Gaynor ¤ ✷
Martin A. Rennalls (COM’68) and Ivy Rennalls ✷
Michael G. Ridley (CGS’03, COM’05) ☆
Rod D. Rightmire (COM’53, COM’62) and Nancy E. Rightmire
Bernard J. Riley (COM’50) and Shirley A. Riley ✷
Janet Roberts ☆
Janice T. Robinson (MET’12) and Samuel Robinson φ
Stephen V. Rochette (COM’07) ✷
Carly S. Rodriguez (COM’98) and Leon Rodriguez (CGS’96, COM’98)
Hannah H. Roh and Si K. Roh ◼
Michael C. Rohde ◼ ✷
John Roll and Susan Roll ☆
Julie A. Romandetta (COM’86) ☆
Janet B. Rosen (COM’83) and Michael D. Rosen ∞
Dennis L. Rossiter (COM’69) and Alison M. Rossiter
Cindy Rotermund and Randy Rotermund ☆
Terri R. Roth (COM’85) and Michael S. Roth ◼
Jay Rothstein
Eileen Rotty ☆
John E. Rowan (CGS’60, COM’63) and Judith A. Rowan ☆
Travis M. Roy (COM’00) ✷
Grove Roys and Laurie A. Roys ◼ ✷
Jannis D. Rubinstein (CAS’76) and Don Rubinstein ☆
Anthony T. Ruggeri and Carol Ruggeri ✷
Francis Russell and Linda Russell ◼ ☆
Jeanne M. Samoszuk (SED’75) and Michael K. Samoszuk
Lisa E. Sarno (COM’76)
Loren Savini ☆
Steven M. Schaefer ¤ ✷
Karl R. Scholz (COM’94) ✷
Andrew Schreer and Kelly L. Schreer ◼ ✷
Laura M. Scott (GSM’86) and Frederick M. Scott ✷
Craig C. Sculos (COM’85)
Sabrina Seid ◼ ✷
Barry N. Semet and Raquel Semet ◼
Christopher G. Senior (COM’88, CAS’88) ✷
Dorothy M. Shapiro (COM’56) and Jordan L. Shapiro ✷
A. Keith Sheldon (COM’57) and Joyce S. Sheldon ✷
David J. Shepard (COM’06) ✷
William M. Shepard (DGE’55, COM’57) and Marilyn C. Shepard
Valerie M. Shepherd (CFA’69) and Marvin D. Shepherd ◼ ✷
Wayne L. Sherman (COM’66) and Margaret Sherman
Terri Short
Kay B. Shute (COM’52)
Steven G. Silber (DGE’75, COM’77) and Sue E. Silber ✷
Mary L. Simone (COM’81) and Charles J. Cristello ◼
Francine R. Smith
Hampden H. Smith (GRS’67) ✷
Jane Smith
Liza Smith (COM’08) ✷
Ronn Smith ☆
Gail F. Snyder (COM’76) and David S. Snyder
Sara M. Sommers (COM’86) and Jeff M. Sommers
Janet V. Soolman (COM’91) and Zachary D. Soolman ☆
Peter J. Souza (COM’76)
William V. Spaulding (COM’76)
Robert W. Spreat (COM’79) and Kathy A. Spreat ✷
Joan H. Stewart (COM’83) and William L. Stewart ✷
Gregory C. St. Martin (COM’03) ✷
Melvin L. Stone (COM’43, SMG’43) and Frances M. Stone
Douglas Struck ☆
Joanne L. Sullivan and Robert J. Sullivan ☆
Joshua Suri and Teresa Suri ◼ ☆
Isabelle F. Tadmoury (COM’94) ☆
Robert P. Tassinari (ENG’88) and Karen N. Tassinari ◼ ☆
Jolinda K. Taylor (COM’94)
and William Taylor ✷
Margaret S. Taylor and Paul J. Taylor ☆
Julie A. Tell (COM’85) and Marc Tell ✷
Wendy Ann Tenzyk (COM’71) and Alfred C. Kelley
Susan L. Tesar ☆
Yvette S. Teschner (COM’00) ✷
Jeffrey N. Thal (COM’79) and Sharyn L. Ross ◼
Alice Ting
Helen J. Toms (COM’87) ✷
Cathleen C. Torrisi (COM’82)
David L. Townsend and Gail M. Townsend ☆
Wendy Townsend (COM’65) and Robert J. Baker ☆
F. Raymond Trance (COM’64)
Jennifer T. Trass (COM’99) and Matthew Trass
Diana G. Trygg (COM’76) and Leif W. Trygg
Gary R. Tuchman (COM’82) and Katherine M. Tuchman (CAS’84)
Stephanie Tuttle and Dimitri Zafiris ◼ ☆
David L. Underhill (COM’74) and Linda M. Underhill ✷
Kevin T. Van Belois (COM’97)
Frederick C. Van Bennekom (GSM’82, GSM’94)
Joan L. Vanchieri and Ronald R. Vanchieri ◼ ✷
Barbara A. Veneri (COM’71) ✷
Mary T. Villanova and Michael C. Villanova ☆
William E. Vochoska (COM’90) ✷
Elizabeth C. Wadington (COM’76)
Waydell D. Walker (COM’93) ✷
Robert L. Wallace (CGS’60, COM’62) and Linda L. Wallace ✷
Mark D. Walton (COM’76) and Christine H. Roth ☆
Randall H. Walton (CAS’78) ☆
John A. Ward (COM’89) and Erin Ward ✷
Mary A. Watts
Sandra E. Wegman (GSM’84) and Thomas Wegman (CAS’78) ☆
Robert K. Wegner (CGS’65, COM’72) and Johanna Wegner ✷
Frank S. Weigle (COM’74) ☆
Stanley C. Weinberg (DGE’56, COM’58) and Barbara B. Weinberg (SMG’58) ◼
Lisa H. Weingeroff (COM’78) and Robert D. Kincaid ☆
Jacqueline I. Weitzner
and Lawrence B. Weitzner ◼
Lindsley Wellman (CGS’53, COM’55)
and Gwendolyn S. Wellman ✷
Iphigenia J. Wessman (DGE’50, COM’52) ✷
Nicholas B. West (CGS’97, COM’99) ✷
Jenni E. Whalen ☆
Raymond K. Whalen ◼ ☆
William E. Whalley (CGS’53, COM’55) and Marilyn B. Whalley
Thomas W. Whelton (COM’67) ✷
Elaine C. White (DGE’51, COM’53)
and Sheldon S. White ✷
Malcolm S. White (COM’76)
and Deborah K. White
Susan G. White (CGS’85, COM’87)
and John R. White
Thomas N. Whitehead (COM’69) ✷
Joseph L. Wicherski (COM’63) ✷
Douglas F. Wicks (COM’84)
and Carol L. Wicks
James A. Wiemer and Liza M. Wiemer ◼
Stephanie D. Wilks (CGS’06, COM’08)
Veda B. Wilson (DGE’66, COM’68)
and Philip P. Stine
John S. Willson and Linda E. Willson
Scott W. Wintner (COM’05) ✷
Irving P. Wish (DGE’52, COM’54)
and Barbara K. Wish ✷
Roseana Z. Woodberry (COM’90, CAS’90)
and Stephen F. Woodberry ✷
Stephen F. Wright (GSM’81)
and Christine Y. Wright ✷
Amy G. Wyeth
Lee J. Yaffa (COM’69)
and Catherine A. Yaffa ✷
Melissa F. Yanis (COM’88) ✷
Kyung H. Yi and Ung Mok Yi ◼ ☆
Nancy A. Zacks (COM’83)
and Sergio S. Simmel
Deborah H. Zucker (COM’88) ✷

$99 AND BELOW
Carole R. Abramson (COM’64)
and Allan L. Abramson ✷
Kevin P. Acciaioli (COM’85)
and Janet M. Acciaioli
George D. Adams (CGS’60, COM’62, ’89) and Jane G. Adams
Lindsay A. Adams (COM’03)
Melanie K. Adams (COM’13) ☆
Willoughby M. Adams (COM’83)
and Brian R. Adams
Mariana Agathoklis (COM’03)
Abigail A. Agliam (COM’05)
Edward E. Agoos ◼ ✷
Sandra C. Agredo (COM’86)
James A. Ahrens (COM’68)
and Sue Ahrens
Lyndsey P. Albertson (COM’09)
Lillian M. Albin (COM’11)
Bill J. Alexander and Linda L. Alexander ◼
Dania L. Alexandrino (CGS’97, COM’99) and Jimmey Nievez ☆
James C. Allard (COM’84)
and Gail S. Allard ✷
Gertrude M. Allen (COM’34, SMG’72)
Matthew Allen and Teresa Allen ☆
Raymon P. Alvarez (COM’59)
and Elaine G. Alvarez ☆
Cara M. Amoroso (COM’06)
and Michael Amoroso
Russell T. Anderson (COM’10) ☆
Jill Andrew and Mark M. Andrew ◼ ☆
Kara E. Andrew (COM’13) ☆
MeeJin Annan-Brady (COM’03)
and Kevin L. Won ☆
Chris R. Antonowich (MET’07) ✷
Daniella J. Apfel (COM’08) ☆
Pamela D. Appell (COM’87, CAS’87)
and Steven J. Appell ☆
Mary J. Aquino (COM’05) ✷
Elizabeth A. Aragao (COM’03)
Ruta K. Aras (COM’76)
and Howard S. Taksen ✷
Atoosa R. Arfa (COM’09) ☆
Taylor L. Arion (CGS’11, COM’13) ☆
Nikole A. Army ☆
Jessica M. Asher (COM’01)
and William A. Asher ☆
Diane S. Ashley (COM’77) ✷
Rachel B. Baglin (COM’82)
and Mark J. Baglin ☆
David A. Bailey (DGE’54, COM’58)
and Sylvia C. Bailey ✷
Jeffrey J. Baker (COM’82)
and Mary Ellen McManus ✷
Shelley R. Baker (COM’73)
and Stephen A. Baker ◼
Sherman L. Baker (COM’52)
and Carol S. Baker
Steven H. Baker (COM’73)
and Ruthann S. Baker
Marie L. Balcos (COM’09) ☆
Robert W. Baron (COM’53, ‘54)
and Pauline M. Baron ✷
Jessica L. Barry (COM’86)
and Vincent A. Barry (ENG’89)
Paul F. Bartman (COM’86, ‘88)
and Gerry Bartman
David Bastille ☆
John A. Batoha (CAS’11, COM’11) ✷
Melissa K. Bauernfeind (COM’97)
and Michael J. Bauernfeind
David F. Beaudry (COM’00)
and Jennifer K. Beaudry
Frances I. Bechtold ◼
Andrew A. Beck (COM’73)
Peter M. Beckerman (DGE’68, COM’70) and Joan Beckerman ✷
Dianna A. Bedrosian ☆
Paulette A. Beete (COM’91) ☆
Stephen V. Behr (COM’62)
Leonas G. Bekeris and Maria A. Bekeris
Candace K. Belair (COM’79)
and Roger Belair
Randi G. Bender (COM’86)
and Shawn D. Bender ✷
Noah S. Benezra (CGS’08, COM’10) ☆
Alyssa D. Benjamin (COM’09) ☆
Sidney Bennett (DGE’52, COM’54, CFA’55) ¤ ◼ ✷
Celeste Benson and Tyler Benson ◼ ☆
Michele Berdela ☆
Sara Berdela ☆
Ivan D. Bernier (COM’95) ¤
Astrid O. Bertoncini
and Carlo Bertoncini ◼ ☆
Barbara R. Bialick (COM’83)
Elizabeth Bianco ☆
Cameron D. Bird (COM’13) ☆
Thomas Bird ◼ ✷
Andrew R. Bisdale (CAS’10) ☆
Charles O. Black and Wendy Black
Rebecca R. Black (COM’00)
Christine M. Blain (COM’12)
Larry Blair and Susan Blair ◼ ☆
Amy C. Blake ◼
Megan E. Blauvelt ☆
Elizabeth Blicher and Neil Blicher ☆
Robert R. Bliss (COM’75)
and Karen Lachner-Bliss
Carol D. Blum (COM’75, SED’77) ✷
Andromeda L. Blumenau (COM’95)
and Kurt W. Blumenau (COM’95, CAS’95)
Katherine Bohn ☆
Kathleen C. Bolton ◼ ☆
Harold F. Bonacquist
and Lucy W. Bonacquist ☆
Charles S. Borbely and Marion A. Borbely ◼ ☆
Eleanor Q. Botelho (COM’12)
Anthony P. Bothwell (COM’68) ☆
Robert R. Boulware (CGS’66, COM’68) and Kathleen W. Boulware ✷
Helena R. Bowen (COM’11, CAS’11) ✷
Joan S. Bowen and Richard Bowen ◼ ☆
John G. Boyle (COM’00)
and Tara Boyle (COM’01, CAS’01) ✷
Crystal C. Bozek (COM’03) ☆
Karen D. Bradford (COM’89)
Joseph L. Bradley (DGE’61, COM’63)
and Patricia B. Bradley
Andrew Brand and Michelle F. Brand ◼ ☆
Lynette Brannon (COM’74)
Wayne R. Braverman (COM’77) ✷
Charles D. Brenna and Edie Tanis Brenna ◼ ☆
Alexandria M. Bresnahan (CGS’11, COM’13) ☆
Jonathan M. Brett ¤ ☆
Jessica Bridges (COM’03, CAS’03)
Paulette B. Brinka (COM’71)
and Frank W. Brinka ✷
Kenya Y. Brock (COM’02) ☆
Sarah J. Brockmann (COM’86)
and Robert J. Brockmann ☆
James F. Brogan (COM’82) ✷
Kathleen Brogden and Scott Brogden ◼ ☆
Chelsey L. Brooks (COM’10) ☆
Laura R. Brooks (COM’72)
Ian T. Brown (COM’13) ☆
Janet L. Brown (COM’74)
Joshua P. Brown (COM’09, ‘10) ☆
Cynthia Brubaker and Randy Brubaker ◼ ☆
Judith A. Bruckman (CAS’71, COM’75) and Donald A. Bruckman (GSM’76)
Paula V. Bruggeman (COM’75)
and John R. Bruggeman
Hollie E. Bruno (CGS’11, COM’13) ☆
Sarah M. Buchalter (COM’13) ☆
Kim A. Buckey (COM’78)
and Robert A. Hilliard ✷
John P. Buckley (CGS’11) ☆
Rita B. Buckley (COM’76)
Rita Z. Bulk (COM’69)
Lisa Bullard ✷
Kristin N. Bunn (CGS’89, COM’91)
and Andrew Bunn ✷
Daniel Burke (COM’10) ✷
Clare E. Burns (COM’09)
Michael F. Burns ◼ ✷
Sarah I. Burns (CGS’09, COM’11)
Heidi Butenschoen (COM’90) ✷
Sydna A. Byrne (CAS’57, COM’64)
and William J. Byrne
Veronica M. Byrnes (COM’10) ☆
Daniela A. Cacciuottolo (COM’03) ☆
Gail Cain and Paul A. Cain ◼ ✷
Joshua P. Cain (COM’12)
Schyler J. Cain (COM’12) ¤
Mary V. Callahan ◼
Brian Campbell ☆
Janet B. Campbell and John L. Campbell ◼
Shaun D. Campos (CGS’08, COM’10) ☆
Brooks H. Canaday (COM’11)
Rachel P. Canalita (COM’13, CAS’13) ☆
Jack Canny (COM’76) and Julie A. Canny ✷
Jessica B. Cantor (CGS’05, COM’07) ☆
John Caplan and Marcie Caplan ◼
Daniel J. Capobianco (COM’10)
Alessandra L. Cappellino (COM’08, CAS’08, GRS’10)
Hisako T. Cardwell ◼ ✷
Rachel E. Carfora (COM’02, CGS’00)
Karen Carling-Chudolij
and George Chudolij ◼ ☆
Daniel A. Carman (CGS’12) ☆
Peter J. Carpenter (COM’82)
and Barbara S. Carpenter ✷
Raymond M. Carroll ☆
Bowe A. Carter (COM’02) ☆
Kayana P. Carter (CGS’11, COM’13) ☆
Christine E. Casagrande (COM’07) ☆
Jennifer C. Casali (CGS’11, COM’13) ☆
Robert L. Casper (CGS’66, COM’68)
and Florence S. Casper (SON’74) ◼
Antonia Castelli and Xavier Castelli ✷
Blanca R. Cebollero (COM’83)
Claudette Chagnon
Kaitlin K. Chandler (CGS’11, COM’13) ☆
Cole L. Chapman (CGS’11, COM’13) ☆
Paul B. Chappell (COM’85)
and Shari Chappell (COM’84) ◼ ✷
Julia J. Cheong ¤ ☆
Karen M. Cheung-Larivee (COM’05)
and Kevin R. Larivee
Debra Chisholm and Paul Chisholm ☆
Elliott Y. Choi (COM’11) ☆
Janet M. Christensen (COM’56)
Teresa L. Christovich (COM’06)
Boris A. Chrunyk ◼ ☆
Igor Chulichkov and Olga Sokolova ◼ ✷
Donald W. Clark (COM’61)
and Carol V. Clark ✷
Frank M. Clemente
and Margot R. Clemente ✷
Julie A. Cobis (COM’98) and James Cobis
Jacob A. Coburn ☆
Ruth-Ellen Cohen (COM’78)
and Barry A. Cohen ✷
Genie Colletti and Pat Colletti ☆
Julie A. Colletti (COM’11) ☆
Robert A. Colman (COM’96) ✷
William J. Connell (COM’84)
and Diane M. Connell ☆
Michelle E. Conover (COM’84)
and Jan Conover
Joanne Copeland and David Hoffman ◼ ☆
Pamela A. Copeman ☆
Jeffrey Cordon and Nadine Cordon ☆
Christopher A. Costa (COM’13) ☆
Joana C. Costa Marques (COM’13) ☆
Debra L. Cote (COM’90) and J. Cote ✷
Kelsey L. Cote (COM’13) ☆
Charles Cottone and Susan Cottone
Kathleen D. Coughlan (COM’07)
Jonathan M. Couture (COM’02) ✷
Natalie A. Covate ☆
Phyllis Craig and Paul Schneider ◼
Trudy W. Craig (COM’79, LAW’82)
and Robert B. Craig ◼ ✷
Karen Crampsey and Michael Crampsey ◼ ☆
Sheila Clough Crifasi (COM’82)
Kathleen A. Cromie (COM’00)
Bruce P. Crooks (COM’66)
and Jennie B. Crooks ✷
Arlene Crouse and Ronald M. Crouse ◼
Nina C. Crouse (COM’11)
Michael J. Cummo (COM’13) ☆
Laurel D. Cunnane (COM’85)
Judith Cushman (COM’66)
and Robert Cushman
Leonard S. Czarnecki (COM’67)
and Sylvia J. Czarnecki
Jeanne A. D’Agostino (COM’88)
Alice E. Dahms (DGE’51, COM’53)
and Robert A. Dahms
Jasmine T. Daniel (COM’13) ☆
Susan P. Dargan (GRS’87, GRS’00)
and David Joyner
Sneha Dasgupta (COM’13) ☆
Barbara C. Davis and Thomas Starnes ◼ ✷
Hannah P. Davis (COM’13) ☆
Harriet S. Davis and Mark W. Davis
Jody S. Davis (COM’78)
Vincent R. De Maria (COM’53)
Angelo A. Decrisantis
and Joan M. Decrisantis ◼
Michael G. DeFilippis (COM’13) ☆
Matthew J. Defonzo (COM’13) ☆
Margaret M. DeJesus (COM’10)
Anne G. Delaney (COM’01)
Catalina Delaney and George Delaney ◼
Alejandra Del Real (COM’09) ☆
Michael J. DeRosa (GRS’93)
Victor E. DeRubeis (COM’78) ☆
Emily T. Descalo (COM’11)
Ann Deschamps and Tim Deschamps ☆
Libby DeVecchi (COM’01)
James Diantgikis and Mary Diantgikis ◼ ☆
Lauren Dilello (COM’10) ☆
Nina V. DiMaggio (COM’13) ☆
Frank DiMaiolo (COM’07)
Cheryl Dolan
Laura R. Dolan (COM’93, CAS’93)
and Scott K. Gilman
Edward G. Donga (COM’13) ☆
Elsa Dorfman and Harvey A. Silverglate ✷
Deborah C. Dougherty (CGS’70, COM’72)
Joseph A. Douillette (COM’93) ✷
Vicki-Ann G. Downing (COM’81)
and Neil P. Downing
Nancianne E. Doyle (COM’85, MED’13) ✷
Elisa J. Dozono (COM’92)
Alexa M. Dragoumis ☆
Alfred J. Dresner (COM’51)
and Roslyn P. Dresner ✷
Stephanie L. Dreyer (COM’07) ✷
John J. Driscoll and Marion C. Driscoll ◼ ☆
Robert Y. Dubel (COM’50)
and Helen M. Dubel ✷
John J. Dulczewski (COM’86)
Charisse E. Dunkley (COM’12) ☆
Christopher J. Dunn (COM’13) ☆
Gary M. Dzen (COM’07)
Jean Easterday ☆
Joshua P. Edwards (COM’98)
and Elizabeth M. Greason
Marilyn J. Egna (COM’58) ✷
Sawina R. Eller (COM’92)
Richard W. Elliott (COM’72)
Alexander E. Epner (COM’13) ☆
Barbara T. Epstein (COM’61)
and Burton R. Epstein
Jacqueline S. Epstein and Jerold H. Epstein ◼
Janet C. Erne and Ray R. Erne ◼ ☆
Rose Errington ☆
Claudia M. Esker (COM’84)
and Dominic Esker ☆
Amelia L. Eudy (COM’02) ☆
Brittany M. Falconer (CGS’07, COM’09)
Carleen B. Falconer and Robert Falconer ◼ ✷
Eugene R. Fappiano and Lillian C. Fappiano ◼
Kristen A. Farina (COM’13) ☆
Kathleen C. Farland ✷
Alexis L. Farraye (CGS’11, COM’13) ☆
Stephen G. Farrell (COM’01) ☆
Margaret S. Fearey (LAW’80)
Anne E. Fedick ☆
Andrea M. Feeley and Stephen A. Feeley ☆
Sumner H. Feldman (DGE’52, COM’54, ‘58) and Sherilee Feldman ✷
Schaefer E. Felix (SHA’13) ☆
Sophia Fen (COM’13) ☆
Mike Feng and Sue-Ying Feng ◼ ✷
Tiffany C. Feng (COM’13) ☆
John R. Ferguson (COM’52)
and Jane E. Ferguson ✷
Margaret M. Ferguson ☆
Casey Fernandez and Tina Fernandez ◼ ☆
Lea Ferrante and Ian J. Orr ◼ ☆
Alissa Ferro (COM’03)
Rebecca S. Fessler (COM’05) ✷
Jennifer R. Ficarra (CGS’11, COM’13) ☆
Frederick K. Fiddmont (COM’79) ☆
Miles R. Fidelman and Karla M. Hailer ☆
Carmen M. Fields (COM’73)
Bernard J. Fine (COM’52, GRS’53, ‘56) ✷
Sean M. Finegan (CGS’11, COM’13) ☆
Richard H. Finger (COM’58)
and Phyllis Finger ✷
Sean P. Finn ☆
Johanna M. Fleisch (COM’05)
Sydney R. Fleischmann (COM’11)
Elizabeth A. Floyd (CGS’11, COM’13)
Frank S. Forbes (DGE’49, COM’51)
and Janice K. Forbes ◼ ✷ ∞
Dylan C. Forer (COM’94) ☆
Geoffrey Forman and Elizabeth Lee ◼
Mariah L. Fosnight (COM’13) ☆
Valentine Foti ☆
David W. Frankel (COM’74)
and Paulina Frankel ✷
Michael G. Franklin (COM’79) ✷
Evan M. Fray-Witzer (COM’89)
Angela K. Frechette (COM’00) ☆
Amanda P. Frederickson (CGS’02, COM’04) ☆
Derek P. Freeburn (COM’05) ✷
Fred Freifeld (COM’75) ✷
Kasey M. Friedland (COM’13) ☆
Amanda J. Friedman (COM’13) ☆
Daniel M. Friedman and Holly H. Friedman ◼ ✷
Kathryn C. Friedmann (COM’11) ✷
Vivian S. Frommer (DGE’53, COM’55)
William H. Frothingham (COM’13) ☆
Rodolfo E. Fuertes (COM’84) ☆
Jennifer S. Gabriel (COM’98)
Frederick H. Gage (COM’50)
and Carolyn M. Gage ✷
Michael Galvin Allais
and Michelle Galvin Allais ◼ ☆
Lindsey M. Garber (COM’13) ☆
Gabriela E. Garcia (CGS’11) ☆
Kennon J. Gardner (COM’71)
and Diane S. Gardner
Jon S. Garelick (DGE’72, COM’74, GRS’84)
Ralph E. Garmon (COM’53)
and Virginia Garmon ✷
Sandra S. Gartner (COM’72)
and Allen S. Gartner ◼ ✷
Richard Gast and Tamara Gast ◼ ☆
Christopher M. Gauthier
and Teresa A. Gauthier ◼
Jones Gee (COM’70)
Sara A. Geen (COM’01)
Pamela T. Geiger (COM’83)
and David M. Geiger
Brenda C. Geitz (COM’82)
and Martin J. Geitz ✷
Rozanne F. Gelbinovich (COM’07)
and Scott Rosenberg ☆
Kim M. Giampietro (COM’79) ✷
Robert Gilbert ◼ ✷
Patricia Gill (COM’83) ☆
Stephanie L. Gillett (COM’09)
Roslini C. Gittens ◼ ✷
Joseph E. Giza (COM’96)
and Laurie J. Giza ☆
Douglas J. Gladstone (COM’82)
and Karen L. Gladstone ☆
Marjorie S. Glazer (COM’56)
and Lionel Glazer ✷
Tania R. Gnazzo (COM’94, CAS’94, GSM’97, ‘97) and Wayne J. Pullam ✷
Grace H. Goins (COM’01)
Cydney A. Goldberg (COM’01)
Jason S. Goldberg (COM’05)
Lisa Goldberg and Mitchell Jaffe ◼ ☆
Risa M. Goldberg (CGS’81, COM’83)
and Steve A. Goldberg ✷
Sandra E. Goldsmith (COM’77)
and Sheldon C. Toplitt (COM’76) ✷
Philip A. Goldstein (COM’08) ✷
Jason I. Golomb (COM’92)
and Kristen G. Golomb (SED’92) ✷
Conrad E. Golovac (COM’13) ☆
Hillan Gonzales and Lucille Gonzales ◼ ☆
Mara S. Gonzalez (COM’13) ☆
Jan M. Goodman (COM’74) ☆
K. N. Goodrich (COM’80)
and James S. Granata II ✷
Noah Gordon (COM’50, GRS’51)
and Lorraine C. Gordon
Rebecca S. Gordon and William L. Gordon ◼ ☆
Irene Gorel and Joseph Gorel ◼
Caren Gorenberg and Richard Gorenberg ◼
Michelle L. Gorgone (COM’13) ☆
Eshai J. Gorshein (CGS’01, COM’03, LAW’11) ✷
Nancy L. Gould (CAS’71, COM’72)
Margaret F. Grandbois (COM’88)
and Robert J. Grandbois
Jennifer S. Graupensperger (COM’93, SED’94)
and Kurt Graupensperger ☆
Joan S. Greenberg (COM’60)
Bernard P. Greene and Judith W. Greene ◼
Sarah E. Greenwald (COM’13) ☆
Trisha Griffin-Carty ☆
Michael J. Grogan (COM’75)
Edward Groipen and Elaine J. Groipen ☆
Brenda Y. Grosbard (COM’80)
and Robert F. Grosbard (CAS’80)
Xaque D. Gruber (COM’02) ☆
Robert E. Grunin (CAS’71, COM’74)
Erno Grunstein and Jacqueline Grunstein ◼
Richard P. Gulla (COM’74)
Marc C. Haag and Rita Haag ◼
Christopher A. Hager (CGS’73, CAS’75) and Felicity Long ◼
Grace A. Hailer ☆
Paul J. Hailer ☆
Richard D. Hall (COM’57) and Joyce H. Hall
Susan M. Hamm (COM’90)
Karilyn E. Hammer ☆
Anna C. Hampton (COM’59) ✷
John S. Hanlon (COM’96)
Paul T. Hanlon (COM’01) ☆
Susan Hansberry ☆
Judith M. Hansen and Terry L. Hansen ◼
Paul D. Hansen (COM’65)
and Laurene C. Hansen (CAS’65) ☆
Matthew T. Hardcastle ☆
Liana K. Harotian (COM’13, CAS’13) ☆
Kelly L. Harrington (COM’09) ☆
Ronald B. Harrison (COM’85)
Ethel B. Harris-Shepard (CGS’77, COM’79)
James D. Hartman (COM’80)
and Evelyn T. Hartman
Jennifer Hartwig (COM’05) ☆
Seth D. Hatfield (COM’13) ☆
Alexander C. Hawley (COM’13) ☆
Joseph L. Headlee (COM’61)
and Dolores D. Headlee ✷
Frank E. Hebb (DGE’51, COM’53)
and Patricia D. Hebb ✷
Leslie N. Heggen (COM’03)
and Alexander Heggen ☆
Carolynn J. Henderson
and Kenneth C. Henderson ☆
Jeffrey A. Henig (COM’84)
Marion E. Hennebury (DGE’57, COM’59)
Richard J. Hennessey (DGE’50, COM’52) ✷
Anthony J. Hernandez (CGS’06, COM’08)
Sigal Hertshten (COM’09)
Albert J. Hester and Ann V. Hester ◼
Benjamin Heyman (CGS’11, COM’13) ☆
Robert W. Hilliard (GSM’78)
and Maureen S. Hilliard (SED’71) ✷
Carol D. Hinman and David J. Hinman ◼ ☆
Regan A. Hoff (MET’88)
Idina Holden ☆
Christian R. Holland (COM’10) ☆
Samuel A. Hollander (CGS’07, COM’09) ☆
Laura W. Holleran (COM’48)
and Thomas R. Holleran (SMG’47) ✷
Pattaya C. Hongsmatip (ENG’12)
Joseph B. Houston
Wanda Houston-Jackson (COM’82)
and Zachary T. Jackson ☆
Christopher J. Howard ☆
Denise Howard and John Howard ☆
Elizabeth A. Howard and John E. Howard ◼
Kevin D. Howard ☆
Scott Howard ☆
Kenneth Howe and Patricia Howe ◼
Lauren S. Hugh (COM’09)
Kenneth E. Hulme (COM’54)
and Beverly R. Hulme
Nancy K. Hunton (COM’82)
and Donald E. Hunton ✷
Christopher L. Hurley and Clare L. Hurley ☆
Joseph Hurley (COM’74)
and Patricia H. Hurley ☆
Jonathan W. Hyde (COM’88)
Nancy Iacono
Audra L. Irvine (COM’09) ☆
Judy H. Israel (CAS’57, COM’59)
and Stanford L. Israel
Jennifer M. Jacovsky (COM’95)
Stephanie L. Jarvis (COM’13) ☆
Carol H. Jason and Joel D. Jason ◼ ☆
Brian R. Jenkins and Tamara P. Jenkins ✷
Illeana M. Jensen ◼
Maya H. Jimenez (COM’13) ☆
Deborah A. Johnson (COM’00)
and Evan Rothenberg
Everett H. Jones (COM’54)
and Gloria J. Jones ☆
Joan L. Jones (COM’64) and Ray W. Jones
Wanda M. Joseph-Rollins (COM’83)
Kevin C. Joy (COM’05)
Edwin J. Juralewicz and Danielle O’Leary ◼ ✷
Amnon Kabatchnik (COM’54)
Leah Kaiz (COM’92) ☆
Melissa J. Kaliner (COM’13) ☆
Sara Kalish (COM’03)
Arielle M. Kallus (COM’05)
Jeffrey M. Karr and Susan E. Karr ◼
Alisa M. Karten (COM’92)
and Kevin L. Karten ✷
Lisa A. Kashinsky (COM’13, CAS’13) ☆
Sarah E. Kassel (COM’10)
Judith M. Katz (COM’57) ✷
Lindsay B. Katz (CGS’11, COM’13) ☆
Christina Kaufman
and Mitchell Kaufman ◼ ✷
June I. Kaulback (COM’50)
and Russell D. Kaulback
Evangeline Kelly and Rudolph Kelly ◼ ☆
James Kennedy and Judith Kennedy ◼
George Kent (COM’61) and Joan P. Kent ✷
Maria C. Kent (CGS’08, COM’10) ☆
Jeffrey S. Kepnes (COM’88)
Mary C. Kerr (COM’02, CAS’02)
Paul Kikuchi and Maida L. Wong ◼
Jennifer K. Kim (CGS’11, COM’13) ☆
Lauren A. Kim (COM’10) ☆
Tangela S. Kindell (COM’13) ☆
Susan Kinden ☆
Danielle V. King (COM’13) ☆
Sally Kivney and Thomas B. Kivney ☆
Vicki Kleban and Brad Smallridge ◼
Sagie S. Kleinlerer (COM’99)
Barbara H. Klimavich
and Joseph Klimavich ◼
Cara L. Knox (COM’99) and Eric J. Knox
Bridgett A. Ko (CGS’11, COM’13) ☆
Jaime M. Kobin (COM’04)
Alexandra Koktsidis (COM’13) ☆
Laura Koleniak (CGS’11, COM’13) ☆
Katherine B. Kowalchek (COM’00)
and Helgi Gunnersson ✷
Mary Jane Kowalski (COM’74) ✷
Richard Koweek
and Toni G. Koweek ◼ ✷
Jeffrey C. Kraemer (COM’91)
and Nancy A. Kraemer (COM’91) ☆
Gerald L. Kramer
and Rochelle L. Kramer ◼ ✷
Geneva Kraus ☆
Stephanie A. Kubala (CAS’10) ☆
Katherine A. Kudrna (CGS’07, COM’09) ☆
Marjorie C. Kufel (COM’53)
and Joseph F. Kufel ✷
Karen Kuranda and Michael Kuranda ◼
Paul F. Kurtz ¤ ✷
Debra Kurtzman
and Jonathan Kurtzman ◼
Kim Kwan and Victor Kwan ◼ ✷
Mark E. Lafer (COM’71)
and Theresa D. Lafer
Kai Shing Lai and Michelle Lai ◼ ☆
Caroline Laiacona
and Joseph Laiacona ◼ ☆
Irene Lam ☆
Susan J. Landers (DGE’66, COM’68)
and Robert K. Landers
Samuel A. Landsman (COM’78) ✷
Gregg A. Lange (COM’74)
and Beth A. Lange (GSM’79) ✷
James A. Lansdowne (COM’13) ☆
Susan R. LaPidus (COM’51) ✷
Cora C. LaPlante ◼ ✷
Ernest L. Lassiter (COM’63)
and Hannah L. Lassiter ✷
Amy D. Lawrence (COM’93, ‘94)
and Mark Lawrence ☆
William J. Lazarus ✷
Robert A. LeBlanc (CGS’11, COM’13) ☆
Maura B. LeCroy (COM’83)
and Carl LeCroy
Diane Lee ◼
Dorothy M. Lee (DGE’68, COM’70)
and Charles A. Lee ✷
Janice J. Lee (COM’13) ☆
Karyl Lee ☆
Lauren O. Leger (COM’13) ☆
Victoria Leikin and Yakov Leikin ◼
Laura J. Lemire (COM’12) and Ryan Lemire
Ellen Beth Lescher (SAR’74)
and Mark E. Lescher ◼ ✷
Chiu Y. Leung and Kwong K. Leung ◼ ✷
Eric Levin (COM’71)
and Susan Fruchtman Levin
Gary H. Levin (COM’63) and Amy N. Levin
Benjamin P. Levine (COM’13) ☆
Bettie C. Levy (COM’02) ✷
Sheryl R. Lewis (COM’67)
Yajie Li (COM’13) ☆
Zi Liang (COM’13) ☆
Daphne S. Lincoln (COM’94) ✷
Jordanna F. Lippe (COM’09)
Chang Liu (COM’09) ☆
Nick Liu-Sontag ☆
Daniel J. Lloyd (COM’78)
and Martha J. Lloyd
Denise M. Lobb (COM’83)
Georgia M. Locke (CGS’09, COM’11) ☆
Joan Loeb ◼
Katharine R. Loftus (COM’13) ☆
Maggie A. Loh (COM’06)
Vladimir J. Lojko ◼
William L. Lombardo (DGE’51, COM’53) and Camille M. Lombardo ✷
Alice E. Loper and Mark Straubel ◼ ✷
Emily T. Lorei (COM’13) ☆
Scott D. Lothrop (COM’57, ‘59)
and Doris T. Lothrop
Daryl J. Lucas and Ruth Lucas ◼
Gellena Lukats (COM’12)
Jaime E. Lutz (COM’12, CAS’12) ☆
Stephanie Luz Abrams ☆
Chandler C. Lynn (CGS’11, COM’13) ☆
Maureen A. Lynn and Timothy P. Lynn ◼
David C. Mabel (COM’73)
and Robyn B. Mabel ◼
Gail Mack (DGE’56, COM’58)
Richard R. Mack (COM’82)
and Aimee T. Mack
Elaina P. MacLean (COM’99)
and Richard J. MacLean ✷
Ursula J. Macmillan (COM’90)
Stephen E. Macone (COM’07) ☆
Cherith A. MacRitchie (CGS’11, COM’13) ☆
Mary A. Madden (CGS’90, COM’92)
and David M. Rich
Gene I. Maeroff (COM’62)
Judith S. Maglione (COM’82)
and Phillip A. Maglione ☆
Jill M. Maguire (COM’93)
and Michael J. Maguire (CAS’93) ☆
Joseph F. Mahan (COM’51, DGE’55, COM’57)
and Donna L. Mahan ✷
Joshua R. Mahoney (COM’13) ☆
Terrence Maitland (COM’80)
Katie Majeski (COM’08)
Ann A. Malaspina (COM’81)
and Robert W. Harold ✷
Patrick J. Malave (CGS’11, COM’13) ☆
Donald C. Malcolm (DGE’49, COM’51) and Ruth E. Malcolm (PAL’53) ☆
Charles D. Malis and Nancy Malis ◼
Glen Malkiewicz
and Mary Malkiewicz ◼ ☆
James T. Maloney (COM’76, GSM’81)
and Kathleen M. Wilde
Gina C. Mamelak ◼
Susan Mango ☆
William R. Manley ☆
Linda M. Mantegani
and Peter Mantegani ◼ ✷
Laura J. Marcus (COM’83) ✷
KimSu Marder ☆
Laura Marie Mariel (COM’13) ☆
Julia C. Markowitz (COM’11)
Jacqueline N. Marque (COM’97)
Nancy Marrs (COM’97) ¤ ✷
Richard P. Marrs (COM’51)
and Diane K. Marrs
Lauren M. Marshall (COM’07) ☆
Everett S. Martin (DGE’61, COM’63)
and Arlene M. Martin
P. Gail Martin (COM’78, ‘79)
and Thomas H. Martin (GSM’77)
Colleen M. Martorano (COM’13) ☆
Joseph Martorano
and Kathleen Martorano ◼ ✷
Mark T. Masciarotte (COM’71)
and Carol L. Masciarotte (SON’71) ◼ ✷
Erica L. Masini (COM’10)
Molly Masland (CGS’11, COM’13) ☆
Albert A. Mason (COM’63)
and Patricia Mason ✷
Edward C. Mason ◼ ☆
Molly E. Masterson (CGS’11, COM’13) ☆
George D. Matson (CAS’56)
and Anne S. Matson ☆
Thomas H. Matthews (COM’93)
Leah M. Matuson (COM’80)
and Jesse Matuson
Richard E. Maxham (COM’66)
and Cheryl Maxham ✷
Elliot E. May (COM’71)
Lisa R. Mayer (COM’85) and David L. Mayer ✷
Nancy Mayer ◼ ✷
Alan E. Mayers (COM’59) and Emily J. Mayers (STH’59) ✷
Daniel G. McAuliffe (CGS’52, COM’54) and Jane Z. McAuliffe ✷
Amanda M. McCarthy (CGS’11, COM’13) ☆
Jillian C. McCarty (COM’13) ☆
Christopher J. McChane ☆
Lindsey E. McClennen (COM’08)
Shawn McCluskey (CGS’80, COM’82)
Jacqueline McCray ◼ ☆
Kathryn C. McCurdy (CGS’04, COM’06) ✷
Kevin M. McDevitt (COM’05) ☆
Marie J. McDonald ◼
Michael L. McDougall (COM’95) and Jennifer McDougall ✷
Frank McDowell ☆
Debra A. McGaughey (COM’79)
Maryanne E. McGlothlin (COM’01)
Robert P. McGoff (CGS’84, COM’86) and Annemarie McGoff ☆
Megan R. McGoldrick (CGS’11)
Carol McGowan and Paul A. McGowan ☆
Shea C. McGuier (COM’93) ✷
Frank J. McHugh (CGS’61, COM’63) and Barbara P. McHugh ✷ ∞
James Mcinnes
Kathleen M. Mckenna (COM’84, SED’11) ¤
Ashley D. McKeone (CGS’08, COM’10) ✷
Anne M. McLaughlin (COM’97) ✷
Christopher McMahon and Dorothea McMahon ◼ ☆
Donna McNierney (COM’68) and Kevin P. McNierney ✷
Thomas A. McNiff (COM’65) and Shirley P. McNiff
Brenda L. McVerry ◼ ✷
Stephen C. McVerry (COM’13) ☆
Elaine F. Mead and Thomas E. Mead ☆
Melissa A. Mecca (COM’94) ✷
Carolyn B. Meek (COM’65) and William J. Meek
Elizabeth Mehren ¤
Phillip P. Melendez ◼
Beth Melnick ☆
Tania C. Mesta (COM’13) ☆
Christa A. Metropolis (CGS’11, COM’13) ☆
Allison L. Milam (COM’13, CAS’13) ☆
Cassandra L. Miller (COM’06) ☆
Maureen M. Milota ☆
John L. Milton (COM’71) and Symantha Milton
Sarah Mirza (COM’06)
Adam A. Molinski (COM’10)
Joseph A. Monestere (COM’99) ✷
Alan B. Moore (COM’06) ☆
Alicia H. Moore (COM’55) and Peter L. Moore ☆
Catherine A. Moore (COM’10) and Nicholas B. Anderson (CAS’11)
Estelle R. Moore (COM’55) ☆
Mary C. Moore and William H. Moore ◼ ✷
Robert M. Moore (COM’82) ✷
Shannon D. Moore (COM’06) ☆
Tracy Moore ◼ ☆
Donna S. Morris (COM’81) and Russell P. Morris
Catherine L. Mortensen (COM’90, CAS’90) and Greg Mortensen ✷
Roz Moskovitz (COM’77)
Alana R. Moskowitz (COM’07) ☆
Sarah E. Mosser (COM’10, CFA’12)
Alan J. Moyer (COM’72) and Terrell A. Clark
Stephen H. Mulrean and Susan M. Mulrean ¤ ◼ ☆
Ursula M. Munn (COM’12) ¤
Susan E. Murray (CGS’05, COM’07) ☆
Edith M. Muse and Vernon R. Muse ☆
Barbara M. Myers and Dieter H. Myers
Meghann M. Myers (COM’09) ☆
Beth K. Nakamura (COM’05) ☆
Devika Narayan (CAS’13, COM’13) ☆
Saloni Narula (COM’13) ☆
Irma Navarro and Robert Navarro ◼
Michael C. Neff (CGS’11, COM’13) ☆
Jean M. Newton and Michael J. Newton ✷
Siobhan M. Nguyen (COM’09)
Alyce M. Nicolo (COM’07) ¤ ✷
Jenna M. Nierstedt (COM’10) ✷
Roseann Nitz and Scott W. Nitz ✷
Joseph J. Nolan (COM’89) ☆
Jesse Novak ☆
Jill S. Novak and Richard E. Novak ☆
Daniel O’Brien and Maureen O’Brien ◼ ✷
Patrick C. O’Brien (COM’13) ☆
Joel R. Obuchowski (COM’91)
Carol L. O’Donnell and Frank O’Donnell ◼ ☆
Emily O’Donnell (COM’13)
Joseph J. O’Donnell (COM’73) ✷
John A. Oliphant (COM’68)
and Patricia A. Oliphant ✷
Anne S. Olshan (COM’89, CAS’89)
and John K. Olshan (MET’89)
Christopher T. O’Neil (COM’05)
and April J. O’Neil ✷
Nicholas L. Onorato (COM’51)
and Elizabeth S. Onorato ✷
Alexandra A. Orr (COM’13) ☆
Jodi C. O’Shaughnessy (COM’96)
Adam M. Ostrowski (COM’04) ☆
Stephanie R. Otalora (COM’07, CAS’07) ☆
Peter M. Overby (COM’72)
and Alexandra A. Roth
David L. Owen and Patricia A. Owen ◼
Emily L. Paccione (COM’13) ☆
Shannon K. Page (COM’11) ✷
Barbara J. Palmer (COM’48)
and Paul S. Palmer (CAS’48) ✷
Pamela Palmer (COM’72, GSM’83)
and Robert W. Palmer ☆
Rachael A. Palmisano (COM’12) ☆
Eugene A. Paltrineri (DGE’51, COM’56) and Elenora D. Paltrineri ☆
Maria Panagopoulos (COM’94)
and Peter T. Panagopoulos (COM’93)
Eileen Paris
Karol W. Parker (COM’89)
Patricia Howard-Parnoff
and Richard L. Parnoff ☆
Peter G. Parsons (COM’65)
Marvin H. Pave (CGS’64, COM’66)
A. John Pearson (COM’62)
and Carol L. Pearson
Sophia M. Perlstein (COM’13) ☆
Alan Perry and Suzanne M. Perry ◼ ☆
Martha B. Pesa (COM’86)
and Jack Bakinowski ☆
John G. Peters (COM’76)
and Laurie A. Peters
Jordan E. Petersen (COM’13) ☆
L. Dena Petersen (COM’73) ✷
Christopher R. Peucker (COM’13) ☆
Colleen E. Pham (COM’01)
and Chinh Pham
Jeffrey D. Phelps ☆
Lauren E. Philbrook ☆
M. Deborah Philipchuck
and Michael Philipchuck ✷
Shirley N. Phillips (COM’50) ✷
Stephen W. Phillips (COM’60)
and Barbara K. Phillips ✷
Virginia Pietruszka ☆
Julie D. Pignatiello (COM’05)
and Carmen P. Pignatiello ✷
Alistair G. Pim ☆
Gregory A. Platt and Veronica B. Platt ◼ ☆
Lisa Plosker and Robert Plosker ◼ ☆
Corinne Pluche ◼ ☆
Sandra M. Pochapin (COM’79)
and Peter Kachajian
Florence Z. Polens (COM’41, SMG’41)
and Irwin S. Polens
Francis H. Polom and Sandra D. Polom ◼ ✷
Gary D. Pomerantz (COM’90, CAS’90) and Lourdes Pomerantz ☆
Michael Ponterotto (COM’08)
Gerald R. Powers (COM’56) ¤
Justin N. Premo (COM’12)
Amy E. Prenner (COM’94)
Steve Pressley (COM’75) and
Lynn M. Holloman-Pressley (SMG’78)
Ray O. Priest (COM’65, COM’69)
Douglas A. Propp (COM’83)
Jamie F. Pschorr (COM’01)
Elizabeth Puglisi and Frank P. Puglisi ◼ ✷
Carolyn A. Purcell (DGE’53, COM’55)
and Alfred J. Purcell ✷
Susan M. Pyne ☆
Scheherazade Quiroga Iasiello (COM’10)
Barbara S. Rabinovitz (COM’68)
Casey C. Rackham (COM’13)
Janet Raffalow and Richard Raffalow ◼ ☆
Melissa R. Raffalow (COM’12)
James Raible and Michelle Raible ◼ ☆
Samantha R. Rajotte (COM’11)
Jennifer M. Ramella (COM’95)
Mariana Ramirez Navarrete (COM’13) ☆
Dale Raspen and Karen Raspen ◼ ✷
Mindy A. Ravitch ◼ ☆
Edward Ray ☆
Christina Reilly (COM’94) ☆
Meghan K. Reilly (COM’13) ☆
Hugh J. Reinhard (COM’53) ✷
Jean C. Reinhard (COM’77) ✷
Rachel L. Reiss (COM’08) ✷
Richard B. Reitman (COM’67)
and Sandra Reitman
Elizabeth R. Ress (COM’09)
Nancy L. Reuning and Thomas Reuning ◼ ✷
Richard A. Ricardi (COM’94)
Marla A. Rich (COM’87)
and Scott A. Rich ☆
Robert E. Richman (COM’61)
and Gilda E. Richman ✷
Benjamin L. Rivers (COM’82)
and Susan E. Conbere ☆
Natalie F. Rizk (COM’13) ☆
Amanda L. Roberts (COM’13) ☆
Jane D. Roberts (DGE’57, COM’59) ✷
Anne Robertson and John Robertson ◼ ✷
Jodi B. Rodgers (COM’92) and Ivan Block
Christopher Rogers (COM’96) ✷
Frederick F. Rogers (CGS’67, COM’69)
Kevin E. Roland (COM’79) ✷
Arielle K. Rollins (COM’10)
Donna M. Rollins and Michael E. Rollins ◼ ✷
Blair L. Rosen (COM’09) ☆
Rachel Rosen (CGS’00, COM’02)
Caryn L. Rosenblatt (COM’84)
Wendy C. Rosenzweig (COM’84)
and Marty Rosenzweig ☆
Peggy P. Rosoff (COM’73)
Debra Rubel and Steven Rubel ◼ ☆
Phillip S. Rubin (COM’64)
and Laurie K. Rubin (SSW’73) ✷
Carl E. Rubinstein (COM’59)
and Judith F. Rubinstein (SED’59) ✷
Kate Ruebenson ☆
Christopher Rueli (CGS’07, COM’09) ✷
Nicol Rupolo and Vincent Rupolo ◼
David H. Rusheen (COM’13) ☆
Paul J. Ryan (COM’13) ☆
Frederick A. Ryder and Paula M. Ryder ◼ ✷
Amanda T. Sabga (COM’13) ☆
Jerome D. Sachar and Lili Sachar ◼
Thomasina C. Sacrison (COM’75)
and Charles R. Sacrison ✷
Emily E. Saka (COM’13) ☆
Eileen Samberg and Larry Samberg ☆
Stephanie L. Sampiere (COM’97)
Paul M. Sanchez (COM’70)
and Edith H. Sanchez ☆
Staffan B. Sandberg (COM’88)
and Suzanne Sandberg
Parminder S. Sandhu (ENG’90)
and Navjot Sandhu ◼ ☆
Ashby C. Saunders (COM’58, ‘60)
and Virginia S. Saunders
Roberta Savage ◼
Edward Saviano and Julie Saviano ◼
Michael J. Scippa (DGE’69, COM’71)
and Sara E. Haynes
Janet Schaad ◼
Julie Scheinthal and Steven Scheinthal ◼ ☆
Karen K. Schmidt and Robert T. Schmidt ◼ ✷
Kathleen Schoener ☆
Justin M. Schrager (COM’00) ☆
Alan G. Schreihofer (COM’74) and
Cynthia B. Schreihofer (DGE’59, COM’61) ✷
Nina Schultz ☆
Greg Schumacher and Linda D. Schumacher
Leslie A. Schuster (COM’82)
Deborah Schwab and Gary S. Schwab
Andrew L. Schwartz (CGS’11, COM’13) ☆
Jerry Schwartz and Simone Schwartz ◼ ☆
Christine F. Segalas (COM’87)
Alessandra M. Segreto (COM’10)
David B. Seibel ☆
Sumner R. Selby (COM’53)
and Myrna E. Selby ✷
Bonnie P. Selway (COM’70)
and Thomas N. Hastings
Luis Serapiao ◼ ☆
Anthony C. Serrano (COM’08) ☆
Shruthi Seshadri (COM’13) ☆
Annmarie D. Shafer (COM’08, CFA’14) ¤ ☆
Armen Shahinian and Brenda Shahinian ◼ ✷
Eric P. Shahinian (COM’10)
Vivian Shatz (COM’53) and Sherman F. Shatz ☆
Edwin H. Shaul (CGS’61, COM’63)
and Muriel P. Shaul (SON’80) ✷
Carolyn Shea and Francis Shea ☆
Robert E. Shea (CGS’57, COM’59, SED’60) and Jeanette D. Shea
Bailey K. Sheats (COM’11)
Jonathan H. Shedler (COM’13) ☆
Michael Shedler and Mindy Shedler ◼
Kathy D. Sheehan (COM’77) and Bruce Boyle
David H. Sheon (COM’87)
Laurel Sheridan (COM’75) ☆
Frank W. Sherman (COM’59)
and Carolyn M. Sherman
Lucy C. Sherman (COM’10) ☆
Antonia W. Shields and George Shields ◼
Abiodun O. Shobowale (CGS’76, COM’78, GRS’81) ☆
Dana L. Shockley (COM’90)
Karolina Shoikhet Obregon (COM’96)
and Rene Obregon
Joel Shoner ✷
Randy L. Showstack (COM’79)
Hannah M. Shrader (COM’13) ☆
Richard C. Siegel (CGS’65, COM’67)
and Laurie A. Siegel
Diane G. Sierpina (COM’76)
and Theodore M. Sierpina ✷
Emily B. Silberstein (COM’13) ☆
Davia N. Sills (COM’12)
Richard R. Silverlieb (DGE’66, COM’68) and Belle Silverlieb
Erica L. Silverman (CGS’11, COM’13) ☆
Amanda E. Silvia (COM’04)
Ian W. Sinclair (COM’81)
and Barbara D. Sinclair
Arthur J. Singer (SMG’60, COM’61)
and Donna L. Singer (CAS’62)
Roberta A. Singman ◼ ☆
Debra J. Sirkin (COM’85)
and Brian MacLeod ✷
Kim A. Sisto and Louis D. Sisto ◼
Wendy Skelton ☆
Ana M. Skidmore (COM’13) ☆
Kamaal Skillings (CGS’11, COM’13) ☆
Dominic F. Slowey (COM’81) ✷
Francis K. Smith (COM’56)
and Myrna L. Smith ✷
Janet W. Smith (DGE’57, COM’59) ✷
Margo G. Smith (COM’05) ✷
Mary Smith and Peter Smith ◼ ☆
Minerva Smith and Theodore A. Smith ◼ ✷
Roneil A. Smith (COM’13) ☆
Ruth G. Smith (COM’74, ‘76)
and Charles D. Smith (LAW’72) ✷
Rachel F. Smith-Jones (COM’99)
and Travis A. Jones ✷
Diane T. Smith-Utegg and Arno E. Utegg ◼ ☆
Michele Smotrys and Steven Smotrys ◼ ☆
Charles Smukler (COM’71)
and Marguerite M. Smukler ✷
Thomas Smyth and Tina Smyth ◼ ✷
Alison D. Snyder
Jackie Sofia-Hawkins ◼ ☆
Marisa R. Sola ☆
John P. Sorgini (COM’54)
and Christine E. Sorgini ✷
Alison Southworth (COM’11)
Estefania Souza (COM’13) ☆
Lauren S. Souza (COM’84) ✷
Ruth E. Soybel (COM’69)
and William M. Soybel
Karen A. Spataro (COM’00) ☆
Nancy Spencer ☆
Jane Sper ◼ ✷
George C. Speridakos
and Irene C. Speridakos ◼
Marissa A. Squeri (COM’13) ☆
Geri L. Squire and Lee Squire ✷
Janet E. Stansel and Ray P. Stansel ☆
Barbara A. Staszak (COM’77) and Christopher C. Staszak (COM’76, GSM’86) ◼ ✷
Rick Stein (COM’97)
Royce J. Stern (CGS’64, COM’66) ✷
Nevah L. Stevenson (COM’87)
and Brad Stevenson ✷
Whitney Stewart-Gravel (COM’69) ✷
Gregory N. Stone (COM’84)
Alexandra M. Strain (COM’05)
Gary Strickland and Marybeth Strickland ☆
Thomas Sullivan and Yve Sullivan ◼ ✷
Yuchen Sun (COM’13, CAS’13) ☆
Debbie G. Supnik (CGS’70, COM’72)
and Paul D. Supnik
Jeffrey G. Swartz and Susan R. Swartz ✷
Robert W. Swedberg (COM’56)
and Constance M. Swedberg
Brigid L. Sweeney (CGS’11, COM’13) ☆
Laura R. Syre (CGS’81, COM’83)
and Steven W. Syre
Jane E. Tague ◼ ☆
Yin Tang (COM’12) ☆
Carissa R. Tatem (COM’13) ☆
Miguel A. Tavarez (COM’06) ✷
Karl Thallner and Marian Thallner ◼
Derna Thomas ☆
James F. Thompson (COM’99) ☆
Jeremy Thompson ☆
Paul E. Thompson (COM’68)
and Gwen Thompson ✷
Hans G. Tiedtke and Mary E. Tiedtke ◼ ☆
Amedee D. Timmer (CGS’11, COM’13) ☆
Benjamin J. Timmins (COM’11)
Patricia Tocci and Paul I. Tocci ◼ ✷
David S. Torres (CGS’11, COM’13, CAS’13) ☆
Linda Towle and Mike Towle ☆
Lawrence R. Townley (COM’85)
and Frances A. Marchankevicz ✷
David E. Tracy and Linda F. Tracy ✷
Charlene C. Trapp (COM’98)
and Chris Trapp ✷
Kenneth A. Tremaine (COM’53)
and Elizabeth J. Tremaine (CFA’55)
Raymond J. Tremblay (COM’67)
Mary B. Troy (COM’66) ✷
Marissa S. Truitt ☆
David B. Truslow (CGS’57, COM’60)
and Jo A. Truslow
Carol Tucker and Mitchell Tucker ◼ ☆
Stefanie G. Tuder (COM’10) ☆
Donald T. Turner and Patricia B. Turner ◼
Ellen M. Tuttle (COM’87) ☆
Michelle D. Upton (CGS’91, COM’93)
and Russell J. Upton ☆
Richard A. Usifer (COM’81)
and Raisa A. Usifer ☆
Jeffrey A. Uvezian (CGS’73, COM’75)
and Linda Simidian
Keya Vakil (COM’13) ☆
Ashley L. Varela (COM’12) ☆
Thomas G. Vellner (COM’13) ☆
Cynthia Ventre-Hewitt (COM’94)
Peter D. Verdecchia ◼ ✷
Mihika S. Verma (COM’10) ☆
Michael J. Vitali and Nanette Vitali
Jared J. Vizzi (SMG’11) ✷
Evanthea Vlahakis (COM’83) ✷
Hung P. Vong ☆
Natasha K. Waibel (COM’07) ☆
Elaine T. Walker (COM’65) ✷
John L. Walkley (COM’68) ✷
Hugh S. Wallace (DGE’51, COM’53, ‘55) and Phyllis Wallace
Diana R. Wallach (COM’00)
and Jordan D. Wallach ✷
Odette Walsh (COM’84)
and William T. Walsh ✷
Jennifer P. Ware (COM’80)
and Stephen Ellis ✷
Denise L. Warne and Thomas P. Warne ◼ ✷
Rachel A. Wasdyke (COM’11) ☆
Jeremy S. Wasser (CGS’11, COM’13) ☆
Hazel Watkinson
Cathy A. Watterson
and Thomas F. Watterson ◼ ✷
Caroline Webber and John T. Webber
Edward Weber and Terri Weber ◼
Luis Weil and Suzanne Weil ◼ ☆
Richard M. Weiner (COM’52)
and Eleanor M. Weiner ◼ ✷
Cecile H. Weintraub (COM’68) ✷
Barbara S. Wenger and Phillip M. Wenger ◼ ✷
Sharon M. Wheeler (COM’90)
Elizabeth R. White (COM’86)
Walter Whitley (COM’87)
Diane Wiffin (COM’72) ✷
Elaine M. Wilcox (COM’76) ✷
Jeffrey S. Williams (COM’08, SED’12) ¤ ✷
Samuel B. Williams (COM’95)
and Jennifer B. Williams
Vonda K. Willoughby (CGS’91, COM’93)
Deland L. Wing (CGS’05, CAS’07) ☆
Danielle N. Winter (COM’13) ☆
Anna M. Wistran Wolfe (COM’99)
Merrill C. Witty (COM’72)
and Jonathan L. Witty ☆
Barry Wojtcuk and Kathleen M. Wojtcuk ◼ ✷
Matthew N. Wood (COM’02) ☆
Richard E. Woolbert (CGS’11) ☆
Ralph E. Worthing (DGE’50, COM’52) ✷
Kelly M. Wrather (COM’09) ☆
Donald L. Wright and Pamela J. Wright ◼ ✷
Daniel A. Wroclawski (COM’13) ☆
Xinyan Wu (COM’13) ☆
Hannah J. Wurzel (COM’11)
Amanda S. Wybolt (CGS’06, COM’08) ☆
Suzanne F. Wyman (COM’13) ☆
Meghan K. Wynne (COM’06)
and Dennis M. Wynne ☆
Wayne A. Yankus (COM’66)
and Patricia L. Yankus (SED’66)
Sonja D. Yarbrough (COM’80) ☆
Fred Yen ◼
Carolyn A. Yenrick and David M. Yenrick ◼ ✷
Christine H. Young (COM’79)
and Henry A. Young ✷
Debra S. Young (COM’76)
and Arnold M. Young
Phyllis Zagano (COM’70) ¤
Joseph E. Zeitler (COM’64)
Leora R. Zeitlin (COM’83)
and Stuart S. Kelter
Lisa N. Zelig (COM’10)
Shuangshuang Zhang (COM’13, CAS’13) ☆
Rita Ziegler (COM’52) ✷
Barry D. Ziff (COM’64)
and Barbara R. Ziff (CFA’64) ✷
Lauren Zilm (COM’13) ☆
Alexis Zinberg (COM’99)
and Andrew Zinberg ☆
Janna Zinzi (COM’02) ☆
Ashley R. Zolenski (COM’07) ✷
Judy A. Zone (COM’75)

CORPORATIONS & FOUNDATIONS

$100,000 AND ABOVE
Andreas Foundation
Bill & Melinda Gates Foundation
Morgan Stanley Smith Barney Global Impact Funding Trust, Inc.
SJL Foundation

$25,000–$99,999
Peter and Carmen Lucia Buck Foundation
Ethics and Excellence in Journalism Foundation
Fidelity Charitable Gift Fund
PSB Partners, LLC
Schwab Charitable Fund
Sy Syms Foundation
United Way of King County

$10,000–$24,999
Motorola Mobility
Sumner M. Redstone Charitable Foundation

$1,000–$9,999
Academy Foundation
Bookbuilders of Boston Inc.
Crystal Family Foundation
R. & L. Donner Trust
Granter Foundation
KCK Photography
Mullen
Nicolazzo & Associates Inc.
OZE Family Foundation
Patriarch Family Foundation
Drs. Janene and Tom Scovel
Foundation Inc.
Nicole Sinkys Trust
Joseph F. Stein Family Foundation Inc.
U.S. Charitable Gift Trust
Etta Ruth Weigl Revocable Living Trust

$500–$999
Heather Elder Represents Inc.
Members Give Powered By JustGive
Friends at Prudential Retirement ☆

$250–$499
Karen B. Dunn Revocable Trust
Stephen Petit Co. LLC
Roberts & Bishop–Attorneys at Law
Scott C. Savin Family Charitable Trust
Southborough Boy Scouts Troop 1

$100–$249
Pamela L. Alberto DMD, LLC
Atlas Talent Agency
Robert J. Capece Living Trust
Davlin Foundation
Ducharme Associates
James E. Golden Productions
Jeannie S. Grahm Trust
Gail F. Kursel Family Fund ✷
Elizabeth Jane O’Connell Trust
Board and Staff of the Pakachoag
Music School ☆
Dennis L. and Alison F. Rossiter
Revocable Trust
Southborough Teachers’ Association
Star Marketing Inc.
Wadjet Eye Games Inc.

$99 AND BELOW
Atlantic Financial Media Company
Cogent Research, LLC
CSF Consulting
Get and Go Grocery
JustGive
LCI Energy
Robert and Judith Cushman Quick Trust
P. Brent Trottier Middle School
Worcester Academy
Zeitler A. Trust